Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 274511
Delivery time unknown
Artikel-Nr.: 274512
| Item no. | 274511 |
|---|---|
| Series | Giro |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 58 cl |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Décor | Ivoris white |
| Shape | Oval |
| Length | 22.9 cm |
| Weight | 0.53 kg |
| Height | 6.5 cm |
Delivery time unknown
Article no.: 274508
Delivery time unknown
Article no.: 274504
Delivery time unknown
Article no.: 274527
Delivery time unknown
Article no.: 274510
Delivery time unknown
Article no.: 274512
Delivery time unknown
Article no.: 274528
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275649
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275831
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275613
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271456
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271672
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250085
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.