Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
8 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 511384
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511385
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 448305
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 511391
emailliertes Stahlblech
innen: weiss
aussen: weiss
Rand: blau
| Item no. | 511384 |
|---|---|
| Material | Steel |
| Dishwasher safe | Yes |
| Stackable | Yes |
| Filling quantity | 8 cl |
|---|---|
| Diameter | 7 cm |
| Weight | 05 kg |
| Height | 4.5 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511040
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510875
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510039
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553356
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 552870
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555771
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.