Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Preis auf Anfrage
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 559134 |
|---|---|
| Series | 2Care |
| Brand | Ornamin |
| Material | Melamine |
| Diameter | 155 mm |
|---|---|
| Filling quantity | 110 ml |
| Weight | 155 g |
| Height | 3.5 cm |
Price on request
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559130
Price on request
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559128
Price on request
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559139
Price on request
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559131
Price on request
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 559137
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 559111
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.