Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 8 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 230326 |
|---|---|
| Series | Natura |
| Brand | Stylepoint |
| Material | Earthenware |
| Diameter | 8 cm |
|---|---|
| Filling quantity | 85 ml |
| Weight | 08 kg |
| Height | 3.5 cm |
| Country of origin | ID |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230325
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230321
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230331
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230327
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230323
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230330
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242178
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225084
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229060
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261449
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230132
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 230004
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.