Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512108
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512110
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512111
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512112
4-teilig:
Behälter + Flaschenhals + Schraubdeckel + Ausgiesser
ø 9 cm, Höhe 33 cm
| Item no. | 512109 |
|---|---|
| Material | Polypropylene |
| Dishwasher safe | Yes |
| Filling quantity | 85 cl |
| Diameter | 9 cm |
|---|---|
| Weight | 0.18 kg |
| Height | 33 cm |
| Country of origin | CN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512111
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512108
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530488
More than 21 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530480
More than 43 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553067
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530487
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.