Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447807
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 447808
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 449101
| Item no. | 447809 |
|---|---|
| Series | Helena |
| Brand | Westmark |
| Material | Polypropylene |
| Width | 14.8 cm |
|---|---|
| Length | 15 cm |
| Filling quantity | 1.4 l |
| Height | 19.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447807
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 447808
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530240
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447845
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 448312
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 447808
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 440571
More than 3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 447810
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.