Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553649
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553650
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553651
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553652
| Item no. | 553649 |
|---|---|
| Brand | GenWare |
| Material | CNS 201 |
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Length | 30 cm |
| Weight | 0.44 kg |
| Height | 2 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240777
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240192
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242272
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553651
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553630
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240638
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.