Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555864
| Item no. | 555726 |
|---|---|
| GN | 1/1 |
| Series | Tableau |
| Brand | GenWare |
| Material | Melamine |
|---|---|
| Microwave safe | No |
| Dishwasher safe | Yes |
| Max temperature | 70 |
| Temperature Min | -20 |
| Width | 32.5 cm |
| Length | 53 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 1.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555893
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555729
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555730
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555735
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555833
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555864
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240613
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240479
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240079
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240607
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240422
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240478
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.