Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226738
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228402
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228978
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229194
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229405
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229429
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229943
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241216
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241300
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241640
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241972
| Item no. | 228821 |
|---|---|
| Series | Studio Prints |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Width | 24.5 cm |
| Décor | Raku Topaz Blue |
| Color group | Blue |
| Shape | Square |
| Length | 35.5 cm |
| Weight | 450 g |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242372
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241604
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241752
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228279
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241606
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241728
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222179
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228971
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227125
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236474
10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227189
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226738
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.