Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270501
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 270503
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270504
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 270502
| Item no. | 270503 |
|---|---|
| Series | Karbon |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Width | 27.2 cm |
|---|---|
| Color group | Black |
| Length | 33.3 cm |
| Height | 1.6 cm |
| Country of origin | UAE |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270512
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270522
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 270517
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270524
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270523
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270506
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.