Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228815
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228816
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228282
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228283
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226734
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228398
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228971
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241210
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241636
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241964
| Item no. | 228816 |
|---|---|
| Series | Studio Prints |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Width | 12.7 cm |
| Décor | Raku Topaz Blue |
| Color group | Blue |
| Shape | Square |
| Length | 26.9 cm |
| Weight | 1 kg |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241484
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241585
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228836
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241650
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241700
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241675
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227950
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228282
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260006
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 223246
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229405
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225669
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.