Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228817
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228818
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228819
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 228820
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228975
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241208
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241487
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241571
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241597
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241621
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241633
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241960
| Item no. | 228818 |
|---|---|
| Series | Studio Prints |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Exterior color | White |
|---|---|
| Width | 15.7 cm |
| Décor | Raku Topaz Blue |
| Color group | Blue |
| Shape | Triangle |
| Length | 23.7 cm |
| Weight | 300 g |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241566
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241681
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241754
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241494
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241569
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228840
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223022
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240474
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 229442
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250080
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 224295
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228402
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.