Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 273651
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 273654
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273657
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273652
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273653
| Item no. | 273654 |
|---|---|
| Series | Chef's Fusion |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 33 cl |
|---|---|
| Décor | volcano black |
| Diameter | 16 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.33 kg |
| Height | 3 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273675
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273620
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273636
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273631
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273616
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273601
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273657
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241231
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273653
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260513
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241072
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241354
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.