Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661328
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661330
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
| Item no. | 661326 |
|---|---|
| Series | Uniq |
| Brand | Hendi |
| Material | Stainless steel / polypropylene |
| Length | 357 mm |
|---|---|
| Volt | 240 |
| Watt | 1750 |
| Width | 380 mm |
| Diameter | 275 mm |
| Filling quantity | 14 l |
| Height | 502 mm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 556115
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661334
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553443
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661330
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553441
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 660549
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661327
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661330
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661329
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.