Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555256
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555257
| Item no. | 555274 |
|---|---|
| Series | Nocturn |
| Brand | WAS Germany |
| Material | Stainless steel 18/8 |
| Diameter | 9 cm |
|---|---|
| Filling quantity | 0.5 l |
| Weight | 0.13 kg |
| Height | 10 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555224
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555203
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555275
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555285
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555247
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555250
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554721
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512031
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555257
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512030
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512033
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 512029
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.