Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 36 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225072
Mehr als 36 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225071
| Item no. | 225072 |
|---|---|
| Series | Form 98 |
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 9 cl |
|---|---|
| Diameter | 59 mm |
| Color group | White |
| Weight | 130 g |
| Height | 60 mm |
| Country of origin | EN |
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225070
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225071
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241997
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242393
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226940
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 230474
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260307
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 242625
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.