Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 8 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
9 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 552297
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 552296
PTFE-antihaftbeschichtet
| Item no. | 552298 |
|---|---|
| Series | Black |
| Surface | Non-stick |
| Width | 10.5 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 14.5 cm |
| Filling quantity | 0.9 l |
| Height | 13 cm |
| Country of origin | CN |
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552296
9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552297
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661029
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510372
More than 9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 551069
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550445
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 550449
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 530098
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552296
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.