Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
| Item no. | 557977 |
|---|---|
| Series | Weaver Pro |
| Brand | WAS Germany |
| Material | Polypropylene |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Width | 26.5 cm |
| Length | 32.5 cm |
| Height | 10 cm |
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555931
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555295
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.