Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553699
Mehr als 5 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553698
9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553700
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553702
| Item no. | 553698 |
|---|---|
| Brand | GenWare |
| Material | Wood / stainless steel |
| Microwave safe | No |
| Width | 18.5 cm |
|---|---|
| Length | 24.5 cm |
| Weight | 0.29 kg |
| Height | 1.6 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 554742
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553016
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553011
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553705
9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554743
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553704
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.