Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 110534 |
|---|---|
| Series | Fresca |
| Material | Glass |
| Diameter | 100 mm |
| Filling quantity | 1 l |
|---|---|
| Weight | 0.85 kg |
| Height | 337 mm |
| Country of origin | SK |
More than 168 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 111667
More than 42 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 112063
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 112162
More than 168 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 111019
More than 90 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 112064
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 111690
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.