Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 84 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 84 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221719
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221872
| Item no. | 221719 |
|---|---|
| Series | Abra Cadabra |
| Brand | Kahla |
| Material | Porcelain |
| Width | 8.5 cm |
|---|---|
| Color group | White |
| Shape | Square |
| Length | 8.5 cm |
| Height | 6 cm |
| Country of origin | EN |
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221871
More than 360 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221870
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221871
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221872
More than 16 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221874
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 221875
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222872
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 222323
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 243372
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240541
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240351
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240511
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.