Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 12 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 273484
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273485
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 273486
| Item no. | 273484 |
|---|---|
| Series | Barista |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 15 cl |
|---|---|
| Décor | Ivoris white |
| Diameter | 8 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.16 kg |
| Height | 5.6 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273488
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273483
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 276304
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273481
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273480
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 276303
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 227999
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261332
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226630
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236250
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261458
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241060
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.