Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227957
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227992
More than 72 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228050
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229067
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229975
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240925
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240940
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240948
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241150
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241323
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241374
Delivery time about 3 - 4 weeks
24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241428
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241717
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241776
| Item no. | 228827 |
|---|---|
| Series | Studio Prints |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 22.7 cl |
|---|---|
| Width | 9.5 cm |
| Décor | Charcoal Black |
| Diameter | 9.7 cm |
| Color group | Black |
| Shape | Oval |
| Weight | 150 g |
| Height | 5.5 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241687
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274730
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 222817
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271884
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271571
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275697
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.