Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 261327
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 261333
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261335
| Item no. | 261333 |
|---|---|
| Brand | Schönwald |
| Material | Porcelain |
| Diameter | 85 mm |
| Color group | White |
|---|---|
| Filling quantity | 0.2 l |
| Weight | 210 g |
| Height | 58 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261332
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276734
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240274
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 226059
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275706
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226894
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.