Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276718
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276726
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276734
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276742
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276750
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276758
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276766
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276786
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276796
| Item no. | 276776 |
|---|---|
| Series | Coloured Beverage |
| Brand | GenWare |
| Material | Porcelain |
| Microwave safe | Yes |
|---|---|
| Surface | Matt |
| Ovenproof | Yes |
| Dishwasher safe | Yes |
| Filling quantity | 17.5 cl |
| Diameter | 8.8 cm |
| Weight | 0.16 kg |
| Height | 5.2 cm |
| Interior paint | White |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276736
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276795
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276783
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276773
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276803
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276730
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 226396
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235371
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274025
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241025
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 290001
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236281
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.