Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661340
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661341
| Item no. | 661340 |
|---|---|
| Series | Kitchen Line |
| Brand | Hendi |
| Material | Stainless steel |
| Length | 297 mm |
|---|---|
| Volt | 230 |
| Watt | 2000 |
| Width | 411 mm |
| Height | 80 mm |
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661343
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661341
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661342
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445831
7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 660029
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 660290
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 661121
Delivery time about 2 - 3 weeks
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661375
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 661155
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.