Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661331
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661335
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661338
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661333
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661334
| Item no. | 661333 |
|---|---|
| Series | Uniq |
| Brand | Hendi |
| Material | Stainless steel / polypropylene |
| Length | 307 mm |
|---|---|
| Max temperature | 100 |
| Temperature Min | 30 |
| Volt | 240 |
| Watt | 950 |
| Width | 330 mm |
| Diameter | 225 mm |
| Filling quantity | 9 l |
| Height | 450 mm |
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 556116
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661327
7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553440
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 556120
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 661323
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 553444
2 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661332
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 660454
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661334
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 660476
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661331
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661337
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.