Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 274196 |
|---|---|
| Series | Fedra |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 22.40 cl |
|---|---|
| Diameter | 26.20 cm |
| Shape | Round |
| Weight | 0.62 kg |
| Height | 5.7 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274211
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274195
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274219
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274202
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 274206
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274234
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271009
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275517
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260299
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 221626
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 223096
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 212005
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.