Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443855
Mehr als 9 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443856
| Item no. | 443855 |
|---|---|
| Brand | Cambro |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 16.2 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Filling quantity | 3 l |
| Height | 6.5 cm |
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443813
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443798
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443706
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442827
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443057
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443837
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443094
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.