Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 13 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400017
More than 27 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400019
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400020
| Item no. | 400018 |
|---|---|
| GN | 1/6 |
| Series | Eco |
| Material | Polycarbonate |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 176 mm |
| Max temperature | +110°C |
| Temperature Min | -40°C |
| Width | 162 mm |
| Height | 100 mm |
More than 23 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400027
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400106
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400032
More than 7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400029
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400094
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400146
More than 15 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400042
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443037
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 400124
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443052
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443941
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442805
More than 14 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443269
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.