Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 2 - 3 weeks
Artikel-Nr.: 443868
10 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443807
Delivery time about 2 - 3 weeks
Artikel-Nr.: 443808
| Item no. | 443807 |
|---|---|
| Brand | Cambro |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 16.2 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 17.6 cm |
| Filling quantity | 1.5 l |
| Height | 10 cm |
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443809
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443871
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447547
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442838
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443662
More than 23 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443027
More than 11 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443651
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443855
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.