Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 443656
Mehr als 5 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443657
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443667
temperaturbeständig von -30° bis +70°C
| Item no. | 443657 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 17.6 cm |
| Color group | White |
|---|---|
| Length | 32.5 cm |
| Filling quantity | 2.7 l |
| Height | 10 cm |
| Country of origin | TH |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 552558
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442881
More than 42 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442621
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443721
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 447548
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443691
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443840
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.