Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 11 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443857
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443800
2 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443801
| Item no. | 443800 |
|---|---|
| Brand | Cambro |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 26.5 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 32.5 cm |
| Filling quantity | 5.9 l |
| Height | 10 cm |
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443803
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443858
More than 37 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442793
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443071
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443790
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443036
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442964
More than 93 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400072
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.