Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 11 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 7 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443650
Mehr als 11 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443651
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443661
temperaturbeständig von -30° bis +70°C
| Item no. | 443651 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Melamine |
| Width | 32.5 cm |
| Color group | White |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Filling quantity | 10.6 l |
| Height | 10 cm |
| Country of origin | TH |
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552556
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 400123
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443690
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443841
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443933
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442861
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400059
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.