Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 21 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400001
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400003
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400004
| Item no. | 400002 |
|---|---|
| GN | 1/1 |
| Series | Eco |
| Material | Polycarbonate |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Length | 530 mm |
| Max temperature | +110°C |
| Temperature Min | -40°C |
| Width | 325 mm |
| Height | 100 mm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400023
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400129
5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400051
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400066
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400021
More than 13 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400042
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400151
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442802
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400053
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443854
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442810
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443654
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443827
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.