Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
4 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443850
5 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443851
8 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 443852
| Item no. | 443851 |
|---|---|
| Brand | Cambro |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 32.5 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Filling quantity | 13 l |
| Height | 10 cm |
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443802
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443854
More than 9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400047
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443046
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400145
More than 44 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 442772
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 443827
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442820
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.