Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
Log in as a business customer and order.
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
For more precise delivery dates, please contact our sales team. Some of this information has not yet been confirmed by the supplier and is therefore without guarantee.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235212
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235213
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235214
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235228
| Item no. | 235211 |
|---|---|
| Series | Blues |
| Brand | Seltmann |
| Material | Porcelain |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Diameter | 4.80 cm |
| Color group | Brown |
| Weight | 130 g |
| Height | 55 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235115
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235091
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235202
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235158
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235138
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235214
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260867
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260945
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275856
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241898
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 290196
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271830
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.