Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226839
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226841
| Item no. | 226840 |
|---|---|
| Series | Sento Home |
| Brand | Seltmann |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 1.55 cl |
|---|---|
| Décor | Aura mint |
| Diameter | 20.2 cm |
| Weight | 679 g |
| Height | 7.2 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226759
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226835
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226487
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226474
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 227214
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 226743
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273317
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 275413
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235753
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 273948
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 274692
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271859
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.