Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 554421 |
|---|---|
| Material | Glass |
| Width | 10 cm |
| Shape | Triangular |
| Filling quantity | 5 dl |
|---|---|
| Length | 10 cm |
| Height | 33 cm |
| Country of origin | IT |
More than 23 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552164
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 550599
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511565
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511567
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 551182
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 550658
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511558
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.