Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271804
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271861
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271913
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271968
| Item no. | 271750 |
|---|---|
| Series | Spot |
| Brand | RAK |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 8 cl |
|---|---|
| Diameter | 6.5 cm |
| Color group | Green |
| Shape | Round |
| Weight | 0.13 kg |
| Height | 5.3 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271873
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 271799
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271790
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271796
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271776
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 271812
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240946
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225861
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228523
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 270532
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 235358
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 225260
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.