Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 12 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227990
More than 48 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228048
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 228825
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229065
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229973
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240922
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240938
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240946
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241147
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241321
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241371
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241388
12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 241425
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241715
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 241774
| Item no. | 227955 |
|---|---|
| Series | Stonecast |
| Brand | Churchill |
| Material | Porcelain |
| Filling quantity | 10 cl |
|---|---|
| Width | 6.5 cm |
| Décor | Duck Egg |
| Diameter | 6.6 cm |
| Color group | Blue |
| Shape | Round |
| Length | 8.5 cm |
| Weight | 120 g |
| Height | 5.5 cm |
| Interior paint | White |
| Country of origin | GB |
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227956
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228075
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 227943
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228864
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 229182
More than 24 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 229960
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 228377
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 228915
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 230226
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260938
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 261377
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 221900
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 226910
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.