Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 552299 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Polycarbonate |
| Width | 10 cm |
| Color group | Black |
|---|---|
| Length | 29 cm |
| Filling quantity | 700 ml |
| Height | 6 cm |
More than 80 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552102
3 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 555279
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512082
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555390
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553192
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555391
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.