Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 660737 |
|---|---|
| Series | Profi Line |
| Brand | Hendi |
| Material | Edestahl |
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Weight | 16.97 kg |
| Height | 416 mm |
More than 8 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554490
More than 13 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554491
7 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554113
More than 22 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554492
More than 19 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554494
More than 14 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554147
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 661270
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.