Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 110363 |
|---|---|
| Series | Bar Special |
| Brand | Zwiesel |
| Material | Glass |
| Filling quantity | 22 cl |
|---|---|
| Diameter | 66 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 175 mm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445627
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445628
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445629
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445630
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445631
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445632
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 445633
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 120525
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 110719
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 130272
More than 300 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 130010
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 130314
More than 18 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 110726
More than 30 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 110722
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.