Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 6 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 400121 |
|---|---|
| GN | 1/1 |
| Brand | Cambro |
| Material | Polypropylene |
| Dishwasher safe | Yes |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Length | 32.5 cm |
| Height | 1.8 cm |
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443803
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 442913
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 400108
More than 5 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 400103
More than 9 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 443108
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 443703
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.