Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
| Item no. | 557452 |
|---|---|
| Series | Eko |
| Brand | Cookplay |
| Material | Sugar cane |
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Length | 15 cm |
| Filling quantity | 540 ml |
| Height | 10.5 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
More than 6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 557465
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557447
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557470
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 557055
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 557025
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 512028
Delivery time about 3 - 4 weeks
Delivery time about 2 - 3 weeks
Article no.: 557029
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.