Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
VPE: 4 Stück
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
| Item no. | 240173 |
|---|---|
| Series | Alchemy |
| Brand | Churchill |
| Material | Wood |
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Color group | Brown |
| Shape | Square |
| Length | 15 cm |
| Height | 15 cm |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240134
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240084
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240121
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240197
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240039
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240076
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 770211
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510536
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 530227
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510591
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 555540
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 510535
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.