Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
1 piece in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553754
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553755
1 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553757
Delivery time about 3 - 4 weeks
Artikel-Nr.: 553756
| Item no. | 553757 |
|---|---|
| Brand | GenWare |
| Material | Acacia |
| Dishwasher safe | No |
| Width | 16.2 cm |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Weight | 1.2 kg |
| Height | 14.80 cm |
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 553122
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 240166
More than 10 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 551458
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 552383
Delivery time more than 8 weeks
Article no.: 555712
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 553722
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.