Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
6 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553338
Mehr als 11 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553337
Mehr als 18 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 553336
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511795
| Item no. | 553338 |
|---|---|
| Brand | APS Germany |
| Material | Polyrattan |
| Width | 17.6 cm |
| Color group | Brown |
|---|---|
| Length | 32.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Country of origin | CHN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 557828
4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550438
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511843
More than 19 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 550821
More than 4 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 554472
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 511801
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.