Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Banholzer is the right place for you. Discover our wide range of products for your household and find your next favorite items.
Discover more products in the sale
Benefit from great discounts and special offers from our wide range of products.

More than 51 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Delivery time about 2 - 3 working days
Postage free from 99 CHF
As a business customer, you can also order items on backorder or items that are not in stock. You also benefit from our conditions for business customers.
Mehr als 51 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225797
Mehr als 180 Stück an Lager
Delivery time about 2 - 3 working days
Artikel-Nr.: 225796
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225816
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225817
Lieferzeit ca. 4 - 6 Wochen
Artikel-Nr.: 225798
| Item no. | 225797 |
|---|---|
| Series | Meran |
| Brand | Seltmann |
| Material | Porcelain |
| Width | 17.90 cm |
|---|---|
| Décor | Uni White Smooth |
| Color group | White |
| Shape | Oval |
| Length | 21 cm |
| Filling quantity | 1 l |
| Height | 8 cm |
| Country of origin | EN |
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236496
More than 36 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225789
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236015
More than 60 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 225700
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236413
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 236320
6 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 222324
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 250084
Delivery time about 3 - 4 weeks
Article no.: 276326
More than 12 pieces in stock
Delivery time about 2 - 3 working days
Article no.: 275298
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 236759
Delivery time approx. 4 - 6 weeks
Article no.: 260268
We use cookies and similar technologies. Determine the purposes for which we may process your data.